Czas pracy

foto

Zobacz kto kontroluje czas pracy w koronawirus kierowcy

Zobacz kto kontroluje czas pracy w koronawirus kierowcy - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, które obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza zmiany w obszarze sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji m.in. z obszaru czasu pracy. Dokumentację taką trzeba kreować rozdzielnie na rzecz każdego pracownika - w formie tradycyjnej czyli elektronicznej. Do innowacyjnych wymogów powinno się uregulować wygląd podstawowego.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Co jest mobbingiem i dyskryminacją

Co jest mobbingiem i dyskryminacją. W języku angielskim mob oznacza poturbować na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, które mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i nieraz fizycznego bólu. Nakierowany jest.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-04-30
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Delegacje podróże służbowe 2020 nocleg w podróży służbowej

Delegacje podróże służbowe 2020 nocleg w podróży służbowej krajowej zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe oraz interpretacje organów podatkowych, w jaki sposób dodatkowo rozbieżności w stosowaniu kodeksów dotyczących.

Kategoria: Czas pracy
Dodany: 2020-02-21
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 jak rozwiązać spółkę cywilną dwuosobową 2017