Prawo pracy

foto

Zobacz czy mikropożyczka 5000 5000 to pomoc publiczna

Zobacz czy mikropożyczka 5000 5000 to pomoc publiczna w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pęk tarczy antykryzysowej, wskutek któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da pożyczka 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, ażeby ją uzyskać, a podobnie w jaki sposób będzie później możliwe jej.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

kiedy otrzymam świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa

kiedy otrzymam świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą liczyć na świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie przez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe dla.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Płaca minimalna 2020 czechy i Delegowanie do Polski pracowników

Płaca minimalna 2020 czechy i Delegowanie do Polski pracowników Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na realizowaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-17
Komentarze: 4

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy zmienionego

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, również w postaci papierowej, jakże i elektronicznej. Nowy status pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej, czyli przełamany.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 jak rozwiązać spółkę cywilną dwuosobową 2017