Spółka komandytowa

foto

rejestr spolek cywilnych Spółka celowa

rejestr spolek cywilnych. Spółka celowa a konsorcjum Łączenie posiadanych zasobów pozwala zwiększyć konkurencyjność na rynku i zdywersyfikować ryzykowny krok związane z udziałem w projekcie, co w następstwie umożliwia realizację dużych i zajmujących przedsięwzięć podmiotom, jakie działając w pojedynkę, nie byłyby w stanie np. zwyciężyć przetargu.

Kategoria: Spółka komandytowa
Dodany: 2020-06-16
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Metody ustalania kosztów wyrobów gotowych i produkcji

Metody ustalania kosztów wyrobów gotowych i produkcji niezakończonej. Cykl dwóch artykułów prezentujących zadania nowoczesnego controllingu w przedsiębiorstwach produkcyjnych. W artykule będą omawiane wybrane zadania wyłącznie z zakresu zawansowanych technik controllingu. Pierwsza część obejmuje przestrzeń rachunku kosztów, a druga budżetowania. Kierownicy i specjaliści z działów controllingu, najwyższa.

Kategoria: Spółka komandytowa
Dodany: 2020-01-16
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Koszty utrzymania infrastruktury przedsiębiorstwa. Podstawowym celem mojego artykułu tutaj jest przedstawienie tworzenia zakładowego planu kont na potrzeby zarządzania przedsiębiorstwem oraz wykorzystania informacji z systemu finansowo-księgowego na potrzeby zarządzania przedsiębiorstwem. Artykuł poświęcony jest projektowaniu zakładowych.

Kategoria: Spółka komandytowa
Dodany: 2020-01-16
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

foto

Dla wygody Czytelników ułatwiając szybką

Dla wygody Czytelników, ułatwiając szybką orientację w tekście, niniejszy Komentarz odróżnia się od innych artykule o spółkach szczegółową strukturą wewnętrzną z precyzyjnym, przejrzystym i jednolitym podziałem zagadnień. Komentarz stanowi drobiazgowe wyrażenie omowne artykułów 151–226 KSH, tj. zagadnień dotyczących: powstania spółki z o. o.; praw i obowiązków wspólników; organów spółki (zarządu, komisji rewizyjnej, rady nadzorczej). Komentarz prezentuje i dokładnie omawia najnowsze.

Kategoria: Spółka komandytowa
Dodany: 2019-12-04
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 jak rozwiązać spółkę cywilną dwuosobową 2017