Środki trwałe

foto

Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Prowadzenie ewidencji środków trwałych dodatkowo wartości niematerialnych i prawnych to główna rola tego modułu. Tutaj wyliczysz miesięczne i roczne odpisy amortyzacyjne dodatkowo zaprognozujesz termin zakończenia amortyzacji, a również pozostałą kwotę do umorzenia w ujęciu rocznym i całym przebiegu amortyzacji również wolumen rat do spłaty. Poznaj wszystkie możliwości środków trwałych:.

Kategoria: Środki trwałe
Dodany: 2020-04-30
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Po co fiskusowi kasy online i kasy fiskalne online

Po co fiskusowi kasy on-line i kasy fiskalne online - dla kogo i od kiedy? Parametry techniczne, oprogramowanie, możliwości adaptacji do przemian w przepisach. Sprzedaż przez Internet a kasy fiskalne. Aspekty karno-skarbowe stosowania fiskalnych kas online. Perspektywa wirtualnych kas fiskalnych. Generalny obowiązek używania kas rejestrujących: podmioty zobowiązane, zwolnienia od obowiązku używania kas rejestrujących. Nowe kasy fiskalne on-line: po co fiskusowi kasy on-line, branże zobowiązane.

Kategoria: Środki trwałe
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

foto

Majątek trwały 2020 przedsiębiorstwa dla pracowników działów

Majątek trwały 2020 przedsiębiorstwa dla pracowników działów odpowiedzialnych za gospodarowanie majątkiem trwałym w jednostkach sektora finansów publicznych. Definicje środków trwałych. Klasyfikacja środków trwałych. Definiowanie także tworzenie wewnętrznych procedur w jednostce w zakresie gospodarowania środkami trwałym. Proces inwestycyjny w jednostce. Wycena i zmiana wartości początkowej środków trwałych także ujęcie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych. Zasady amortyzacji środków.

Kategoria: Środki trwałe
Dodany: 2020-02-21
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Prowadzenie ewidencji środków trwałych dodatkowo wartości

Prowadzenie ewidencji środków trwałych dodatkowo wartości niematerialnych i prawnych to główna rola tego modułu. Tutaj wyliczysz miesięczne i roczne odpisy amortyzacyjne oraz zaprognozujesz termin zakończenia amortyzacji, a zarówno pozostałą kwotę do umorzenia w ujęciu rocznym i całym przebiegu amortyzacji także kwota rat do spłaty. Poznaj wszystkie.

Kategoria: Środki trwałe
Dodany: 2020-01-20
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 jak rozwiązać spółkę cywilną dwuosobową 2017